Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Читайте у свіжому номері «Вісника» № 22/2019:

2019-06-10

- Ключові тези із доповідей спікерів семінару «ПДВ, ПДФО, ЄСВ та ПОДАТОК НА ПРИБУТОК: ДФС України — про актуальні питання оподаткування», що відбувся 30 травня у м. Києві  за підтримки ДФС України.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, плати за землю, спрощеної системи оподаткування, туристичного збору, рентної плати, підприємницької діяльності, незалежної професійної діяльності, обліку і реєстрації, РРО.

- Детально про те, як з 01.07.2019 р. здійснюватиметься контроль за обігом пального/спирту. Хто вважатиметься платником акцизного податку. Яких змін зазнала акцизна накладна. Коли слід подати акт проведення інвентаризації обсягів залишків спирту етилового.

- Якщо страхове відшкодування виплачується на користь постійного представництва нерезидента в Україні, яке є самостійним платником податку на прибуток, то як така виплата має оподатковуватися.

- За яких умов при списанні підприємством втрат, що виникли в процесі закупівлі, транспортування та зберігання товарів, «компенсуючі» зобов’язання з ПДВ не нараховуються.

- Що слід врахувати при здійсненні коригування фінрезультату у разі продажу об’єкта ОЗ.

- Як визначити розрахунковий період при нарахуванні відпускних. Які виплати враховуються при визначенні середньої зарплати та середньоденного заробітку.

- Як розрахувати відпускні, якщо в розрахунковому періоді: не було заробітку, є лікарняний, допомога по вагітності та пологах, режим неповного робочого дня/тижня.

- Черговий огляд судової практики щодо податкових спорів.

- Бліц-відповіді на найбільш поширені запитання фізичних осіб — підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування.

- Чи застосовуються штрафні санкції при порушенні граничного строку для реєстрації в ЄРПН розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до ПН, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику.

- Який період слід зазначати у графах 3 та 4 таблиці 2 додатка 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3)» податкової декларації з ПДВ, у разі коли постачальник зареєстрував податкову накладну в ЄРПН з порушенням граничних строків реєстрації.

- Чи має право платник податку задекларувати до відшкодування суми ПДВ за операцією з отримання нежитлового приміщення від іншого платника як внесок до статутного капіталу.

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5708