Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Спільний наказ ДПС України та Державного казначейства України від 03.02.2011 N 68/23 "Про затвердження Порядку формування та надсилання узагальненої інформації про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визначені у висновках"

опубліковано 16 січня 2012 о 13:04

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

03.02.2011  м. Київ  N 68/23 

 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

16 лютого 2011 р. за N 199/18937

 

Про затвердження Порядку формування та надсилання узагальненої інформації про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визначені у висновках

 

Відповідно до статті 200 розділу V Податкового кодексу України, пункту 8 Порядку взаємодії органів державної податкової служби та органів державної казначейської служби в процесі відшкодування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.01.2011 N 39, та з метою забезпечення координації дій органів державної податкової служби та державного казначейства у процесі бюджетного відшкодування сум податку на додану вартість, враховуючи суми, які заявлені платниками податку до відшкодування в період дії Закону України "Про податок на додану вартість" та залишились невідшкодованими,

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок формування та надсилання узагальненої інформації про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визначені у висновках, що додається.

2. Державній податковій адміністрації України забезпечити проведення інвентаризації сум податку на додану вартість, які заявлені платниками податку до бюджетного відшкодування в період дії Закону України "Про податок на додану вартість" та залишились невідшкодованими.

3. Департаменту контролю за відшкодуванням податку на додану вартість Державної податкової адміністрації України (Лордкіпанідзе Ю. М.) у встановленому порядку:

3.1 подати цей наказ до Міністерства юстиції України для державної реєстрації;

3.2 забезпечити оприлюднення цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної податкової адміністрації України Любченка О. М. та Першого заступника голови Державного казначейства України Даневича О. С.

 

Голова Комісії з проведення
реорганізації ДПА,
Голова Державної
податкової служби України 

В. Ю. Захарченко 

Голова Державного
казначейства України 

С. І. Харченко 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр фінансів України 

Ф. Ярошенко