Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Внутрішньою безпекою ДФС затримано співробітника митного посту під час отримання 5 тис. грн. неправомірної вигоди

21.12.2017 -

Співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки ДФС та слідчого відділу ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області, затримано «на гарячому» співробітника митного посту «Спеціалізований» Київської міської митниці ДФС під час отримання неправомірної вигоди у сумі 5 тис. грн. Затримання проводилося під час оперативних заходів у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Кошти працівник мав отримати за безперешкодне оформлення міжнародних поштових відправлень.

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні вже було задокументовано схему систематичного отримання неправомірної вигоди працівниками митного поста Київської міської митниці ДФС під час митного оформлення товарів, які переміщуються в якості міжнародних поштових відправлень, від отримувачів (фізичних/юридичних осіб). Вартість таких «послуг» становила 10% від фактичної вартості посилки, що в свою чергу в середньому складає 100-200 доларів США за одне поштове відправлення. Крім того, було з’ясовано декілька фактів отримання неправомірної вигоди безпосередньо затриманим співробітником.

Посадовій особі митного поста «Спеціалізований» Київської міської митниці ДФС оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України, та затримано в порядку ст. 208 КПК України.