Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Митники упередили спробу незаконного вивезення до Китаю колекції радянських бойових та ювілейних нагород

12.07.2017 -

Працівники Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» завадили спробі незаконного вивезення за межі України бойових та ювілейних радянських нагород.

Три ордени «Отечественная война», два «Красная звезда», медалі «За боевые заслуги», «Захиснику Вітчизни» та вісім ювілейних нагород намагалася незаконно вивезти за межі території України громадянка Китаю, яка відлітала на батьківщину і для проходження митного контролю скористалася спрощеною системою «зелений коридор».

 Саме цим пасажирка заявила про те, що переміщувані нею через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

На момент проходження митного контролю дозвільних документів на право переміщення через митний кордон України зазначених товарів громадянка Китаю не мала, до перетину «білої лінії» до інспекторів митниці не зверталась та митної декларації не заповнювала.

Зазначені товари переміщувались без ознак приховування. Зі слів громадянки, ці предмети вона купувала особисто як сувеніри у м. Києві.

Своїми діями пасажирка порушила порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, яким обмежено переміщення культурних цінностей  через митний кордон України відповідно до Закону України № 1068-ХІV, від 21 вересня 1999 р., та Інструкції Міністерства культури і мистецтв України № 258 від 22.04.2002 р.

Складено протокол про порушення митних правил. Ордени, медалі та посвідчення до них вилучено до винесення судом рішення у справі. Експертиза встановить їх культурну та історичну цінність.