Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Київська митниця ДФС передала до музеїв культурні та історичні цінності, збережені від вивезення за межі нашої держави

13.07.2017 -

Нагороди, монети та книга, збережені в свій час працівниками Київської митниці ДФС від вивезення за межі нашої держави через пункт пропуску «Бориспіль», були передані до Меморіального комплексу Національного музею історії України у Другій світовій війні, Національного музею літератури України та Національного музею історії України.

Така передача була здійснена відповідно до рішення Міністерства культури України з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави

Серед переданих цінностей, зокрема, 212 переважно срібних старовинних монет Швеції, Франції, Німеччини, Польщі, Великобританії, Хорватії, Єгипту, Югославії, Лівану, Мексики, Аргентини, Канади, республіки Тива, Іспанії, Греції, Люксембургу, Італії, Данії, царської Росії, Бельгії тощо від 1725 до 1959 років випуску, збірник творів Олександра Пушкіна  1896 року видання та військова нагорода - медаль «За победу над Германией». Все це вітчизняний підприємець намагався незаконно вивезти до Канади у квітні минулого року.

Також було передано 40 срібних та мідних монет 1767-1957 років карбування, серед яких «Деньга» Російської імперії, «Грош» Речі Посполитої 1767 року карбування та срібний «Рубль» Російської імперії 1842 року карбування, що раніше були виявлені у громадянина Естонії, який намагався незаконно вивезти їх до Литви в серпні 2016 року.