Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Колекцію старовинних прасок та гасових ламп вилучили чернівецькі митники

21.12.2017 -

У пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС співробітниками Чернівецької митниці спільно із працівниками Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області під час поглибленого огляду транспортного засобу «Мерседес-Бенц» під керуванням громадянина України, що прямував до Бельгії у приватних справах, виявлено предмети, переміщення через митний кордон яких обмежено законом.

Предмети техніки побутового характеру, виготовлені на початку XX століття, було приховано від митного контролю у двох картонних коробках, заявлених громадянином як коробки з особистими речами.

Серед виявленого – колекції прасок старовинних, металевих з використанням вугілля у кількості 3 штук. Крім того, знайдено 11 ламп гасових різних форм і конфігурацій різного призначення.

Згідно із висновком мистецтвознавця зазначені предмети підпадають під дію Закону України від 21.09.1999 «Про ввезення, вивезення та повернення культурних цінностей» та можуть бути вивезені за межі митної території України  на підставі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей.

За протоколом про порушення митних правил, складеним за ч. 1 ст. 483  Митного кодексу України, предмети старовини вилучено.