Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Донеччині металургійне підприємство ухилилося від сплати більше 5 млн. грн. податків

15.07.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно із спецпідрозділом "Фантом" і обласною прокуратурою викрили керівників однієї з компаній, які ухилилися від сплати більше 5 млн. грн. податків.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено, що посадові особи підприємства, яке займається оптовою торгівлею ломом чорних і кольорових металів, незаконно заготовляли і переробляли металобрухт, який приймали від населення і суб'єктів господарювання за готівку. При цьому, зловмисники не відображали операції з металобрухтом у податковій та бухгалтерській звітності, що дозволило їм ухилитися від сплати податку на прибуток.

В результаті обшуків, проведених в офісних та виробничих приміщеннях підприємства, було вилучено понад 40 тонн необлікованого металобрухту, а також спецтехніку і вантажний автотранспорт, які використовувалися в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить понад 3,8 млн. грн.

Розслідування кримінального провадження триває.