Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Миколаївській області ліквідовано 2 підпільні цехи з виробництва фальсифікованого алкоголю

17.07.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області спільно із прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували 2 підпільні цехи, де виготовляли фальсифікований алкоголь та вилучили крупну партію контрабандних цигарок.

В рамках проведення операцій «Акциз-2017», «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України встановлено, що на території області здійснюється незаконне виробництво, зберігання та транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

На підставі ухвали суду проведено обшуки чотирьох приватних домоволодінь, торгівельного об’єкту та двох транспортних засобів, за результатами яких припинено діяльність двох підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв та вилучено 270 літрів спирту, 695 літрів фальсифікованих алкогольних виробів, 260 пляшок контрафактного алкоголю та обладнання для його виробництва, а також 27 тис. пачок контрабандних цигарок виробництва Республік Молдова та Білорусь.

Загальна вартість вилученої підакцизної продукції становить більше 1,2 млн. грн. Тривають слідчі дії.