Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Сумщині ліквідовано підпільний завод з виробництва фальсифікованого спирту. Вилучено продукції майже на 9,8 млн. грн.

07.09.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно із обласною прокуратурою Чернігівщини на території Сумської області припинили діяльність підпільного заводу із виробництва фальсифікованого спирту потужністю 25-30 тонн на тиждень.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 та ч.3 ст.204 КК України встановлено, що на території Чернігівської та Сумської областей здійснюється збут оптових партій фальсифікованого спирту.

Як показала перевірка незаконне виготовлення та збут спирту організували жителі Сумщини, які в нежитловому приміщенні виробляли спирт шляхом промислового очищення технічної спиртовмісної рідини сірчаною кислотою.

Готову продукцію реалізовували оптовими партіями споживачам Чернігівської та Сумської областей, які в подальшому використовували її у якості сировини для незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Обсяг переробки спирту на даному підпільному заводі складав 25 – 30 тонн на тиждень.

За результатами 11 обшуків, проведених у місцях виробництва, накопичення та зберігання спирту і сировини, в автомобілях, що використовувалися для транспортування спирту і сировини, а також за місцями проживання фігурантів вилучено та передано на відповідальне зберігання 60 785 літрів спирту орієнтовною вартістю майже 9,8 млн. грн., автомобіль орієнтовною вартістю 270 тис. грн., 200 тис. грн. в національній та іноземній валюті, сірчану кислоту, промислову установку для виготовлення сурогатного спирту, фільтри, шланги, насоси, лічильники, пластикові ємності об’ємом по 5 і по 200 літрів та іншу фурнітуру орієнтовною вартістю більше 1 млн. грн.

Всього вилучено ТМЦ на суму понад 11,3 млн. грн.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Сумщині ліквідовано підпільний завод з виробництва фальсифікованого спирту. Вилучено продукції майже на 9,8 млн. грн.