Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Миколаєві ліквідовано конвертцентр з обігом більше 56 млн. грн.

08.09.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області ліквідували конвертаційний центр, який протягом 2016-2017 р.р. проконвертував більше 56 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки та ФОП Миколаївської, Одеської, Херсонської та Тернопільської областей незаконні послуги з документального прикриття безтоварних операцій, формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники зареєстрували та за попередньою змовою використали документи низки фіктивних та транзитно-конвертаційних компаній.

Замовники незаконних послуг перераховували на рахунки підконтрольних організаторам підприємств безготівкові грошові кошти за нібито придбані будівельні матеріали, обладнання та/або надані послуги з будівництва, ремонту та вантажних перевезень, які у подальшому обготівковувалися за допомогою грошових чеків та передавалися замовникам або перераховувалися для обготівкування на рахунки підконтрольних підприємств, зареєстрованих на підставних осіб.

Податковий кредит переважно формувався за рахунок відображення в податковому та бухгалтерському обліку безтоварних операцій з придбання ПММ.

Загальний оборот конвертаційного центру протягом 2016 - 2017 р.р. склав понад 56 млн. грн.

За результатами 9 обшуків, проведених в офісному приміщенні, автомобілях та за місцями проживання фігурантів вилучено 90,3 тис. грн. готівкою, 12 печаток СГД, комп'ютерну техніку, первинні бухгалтерські документи підприємств, які задіяні в схемах конвертації грошових коштів та чекові книжки.

Окрім того, накладено арешт на 10 розрахункових рахунків підприємств, на яких заблоковано 220 тис. грн.

Тривають слідчі дії.