Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До суду направлено матеріали провадження проти ОЗГ, підозрюваної в незаконній конвертації та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом

10.01.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві направили до суду матеріали кримінального провадження стосовно організованої злочинної групи (ОЗГ), учасники якої підозрюються в низці кримінальних правопорушень, в тому числі, легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

В ході досудового розслідування кримінального провадження за фактами організації та співучасті у злочинній діяльності, фіктивного підприємництва, незаконних дій з документами про переведення грошових коштів, службового підроблення документів, а також легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, було зібрано доказову базу, яка свідчить про протиправну діяльність підозрюваних, проте організатору злочинної діяльності вдалося сховатися на тимчасово непідконтрольній території Луганської області, де він і перебував майже рік.

У жовтні 2017 року при в'їзді на підконтрольну територію на КПВВ його було затримано співробітниками спецпідрозділу податкової міліції "Фантом" і доставлено до Києва для визначення запобіжного заходу.

Після внесення застави в розмірі 252 тис. 600 гривень підозрюваного було звільнено з-під варти, однак суд зобов'язав його на першу вимогу прибувати для проведення слідчих дій.

В даний час кримінальне провадження щодо чотирьох підозрюваних направлено до суду.