Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Київщині ліквідовано конвертцентр, який конвертував кошти через «чорний» ринок тютюнових виробів

13.02.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно із Генеральною прокуратурою припинили діяльність конвертаційного центру, який протягом 2017 року проконвертував більше 180 млн. грн.

В рамках проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212 КК України, ліквідовано конвертцентр, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності організатори «конверту» створили, зареєстрували та придбали корпоративні права низки транзитно – конвертаційних СГД, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані ТМЦ.

При цьому через одне із підконтрольних підприємств купувались тютюнові вироби без відображення в бухгалтерському та податковому обліку, які в подальшому реалізовувались на «чорному» ринку за необліковану готівку, яку і передавали замовникам за вирахуванням винагороди у розмірі 10-12 %.

Загальний обсяг реалізації незаконних послуг за період з 2017 року по теперішній час склав понад 180 млн. грн.

За результатами 13 обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях «конверту», за місцями реєстрації та проживання організаторів, а також у банківських установах, де розміщені індивідуальні сейфи організаторів та учасників, та в їх автомобілях, вилучено та передано на відповідальне зберігання 205 тис. доларів США, 100 тис. 554 пачки тютюнових виробів орієнтовною вартістю понад 3 млн. грн., первинні фінансово-господарські документи, чорнові записи, незаповнені бланки з відбитками печаток транзитно – конвертаційних СГД, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, електронні ключі підконтрольних компаній.

Тривають слідчі дії.