Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Гравці молодіжної команди «U-19» та тренери ДЮФШ ФК «Динамо» отримали електронні ключі в АЦСК при ДФС

, опубліковано 16 квітня 2019 о 15:47

Триває деклараційна кампанія – 2019. Ще трохи більше двох тижнів залишилося громадянам до закінчення терміну подання декларацій про доходи, отримані протягом минулого року. Цього року в ДФС вже фіксують сплеск громадянської активності. Так, на  початок квітня кількість поданих декларацій вже перевищила минулорічний показник на більш ніж 50%.

Для зручності звітування Акредитований центр сертифікації ключів при ДФС пропонує громадянам отримати безкоштовно кваліфіковані сертифікатів відкритих ключів, які дають змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи он-лайн в Електронному кабінеті платника без відвідування особисто податкових органів або Центрів обслуговування платників.

Цього тижня в ДФС для отримання електронних ключів завітали гравці молодіжної команди футбольного клубу «Динамо» «U-19» та тренери ДЮФШ «Динамо». Вони не лише отримали свої кваліфіковані сертифікати, але й ознайомилися з можливостями електронного декларування. Фахівці Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС розповіли молодим гравцям про важливість вчасно поданих декларацій та сплачених податків для успішного розвитку країни. Тренери юних спортсменів мали змогу більш детально ознайомитися з електронними сервісами, які пропонує ДФС своїм клієнтам, та перевагами електронного звітування.

Варто відзначити, що молодь усвідомлює свій обов’язок перед державою та важливість вчасної сплати податків для її економічного зростання. Вони не лише самі декларують свої доходи, але й закликають до цього своїх однолітків.

Нагадаємо, що останній день подання декларації про майновий стан і доходи 2 травня 2019 року.