Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Проект наказу ДФС «Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік» (публічне обговорення)

опубліковано 31 серпня 2018 о 15:17

Запрошуємо до публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік

 З метою забезпечення дотримання принципів прозорості і доступності,  вивчення та врахування громадської думки, відповідно до вимог рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 «Про затвердження Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539, та Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996  (зі змінами), заплановано провести публічне громадське обговорення проекту наказу «Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік» шляхом проведення зустрічі (наради) з громадськістю членів Комісії з оцінки корупційних ризиків Державної фіскальної служби України.

Організатором заходу є Держава фіскальна служба України.

Для участі у заходах запрошуємо представників громадськості та експертів з питань запобігання корупції в органах доходів і зборів, представників закладів освіти та наукових установ, платників податків та представників бізнес спільноти.

Зустріч (нарада) з представниками громадськості відбудеться 27 вересня 2018 року о 10 год. за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8. Заявки на реєстрацію учасників просимо надсилати до 10 вересня 2018 року на електронну адресу: v.zhylin@sfs.gov.ua.

З проектом наказу «Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік» можна ознайомитись на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням.

Письмові пропозиції та зауваження просимо надсилати до 16 вересня 2018 року на електронну адресу: v.zhylin@sfs.gov.ua або на поштову адресу: 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Головне управління внутрішньої безпеки.

 Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, можна отримати – м. Київ-53, Львівська площа, 8, Головне управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України,  тел. 590-27-04, відповідальна особа – працівник Головного управління внутрішньої безпеки, Жилін Віктор Володимирович.

У разі видання, наказ «Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік», не поширюватиметься на соціальні групи населення та заінтересовані сторони.

Можливі наслідки проведення в життя рішень для різних соціальних груп населення та заінтересованих осіб – відсутні.

Результати публічного громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-порталі ДФС у тижневий строк після прийняття рішення за результатами обговорення.