Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами»

23.01.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами»

Регуляторний акт та аналіз його впливу розміщено на офіційному вебпорталі ДПС (www.tax.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

1. Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами» (далі – проєкт наказу) розроблено з метою удосконалення та спрощення механізму обміну електронними документами з контролюючими органами.

2. Проєктом наказу спрощується механізм приєднання суб’єктів електронного документообігу (СЕД) до договору про визнання електронних документів (далі – Договір). Зокрема, Порядком до наказу передбачається, що СЕД приєднується до Договору шляхом надсилання до контролюючого органу першого будь-якого електронного документа у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронних довірчих послуг.

3. Проєктом наказу виключаються такі форми документів, пов’язаних з приєднанням до Договору або припиненням дії Договору, як Заява про приєднання до Договору та Заява про припинення дії Договору, а також уточнюється перелік підстав для відмови у приєднанні до Договору та підстав щодо припинення дії Договору.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на адресу розробника: поштову – 04053, Львівська площа, буд. 8, Державна податкова служба України, Департамент податкових сервісів та електронну – t.tarasenko@sfs.gov.ua, а також на адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

До списку