Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2019 року № 60» (оновлено 14.01.2021)

09.10.2020

Повідомлення про оприлюднення

проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2019 року № 60»

На офіційному web-порталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) у підрозділі «Проєкти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проєкт Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2019 року № 60» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено Державною податковою службою України з метою реалізації вимог Законів України від 04 жовтня 2019 року № 190-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та від 16.01.2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Починаючи з 01 січня 2021 року діє система сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на єдиний рахунок.

Тому, основною метою підготовки проєкту наказу є визначення порядку взаємодії Державної податкової служби України та Державної казначейської служби України в процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань і пені, сплачених на єдиний рахунок.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на офіційному вебпорталі ДПС за адресами:

Державна податкова служба України, Львівська площа, 8, м. иїв, 04053, Департамент електронних сервісів, e-mail: l.shapoval@tax.gov.ua;

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

 

Додаткові матеріали

До списку