Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 11:04

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

 

На офіційному вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) в підрозділі «Діяльність / Регуляторна політика / Проекти регуляторних актів / 2021 рік» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Розробником проекту регуляторного акту є Державна податкова служба України.

Проект наказу розроблено на виконання Указу Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади» (щодо застосування Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад – КАТОТТГ), з метою приведення форми податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 року № 891 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1233» (щодо відображення податкових пільг), до норм п. 50.1 ст. 50, п. 50.4 ст. 50 Податкового кодексу України (в частині порядку застосування та визначення розміру штрафної санкції), а також ідентифікації об’єктів оподаткування в умовах адміністративно-територіальної реформи та створення територіальних громад.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу: Державна податкова служба України, Департамент податкового адміністрування, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, електронну – vpopova@ tax.gov.ua, до Державної регуляторної служби України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.