Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування та Порядку подання та розгляду такої Заяви»

опубліковано 11 лютого 2022 о 16:50

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування та Порядку подання та розгляду такої Заяви»

На офіційному вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) в підрозділі «Діяльність / Регуляторна політика / Проєкти регуляторних актів / 2022 рік» розміщено проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування та Порядку подання та розгляду такої Заяви».

Розробником проєкту регуляторного акту є Міністерство фінансів України.

Проєкт наказу розроблено на виконання вимог пункту 14 розділу І Закону України від 14 грудня 2021 року № 1946-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» (далі – Закон № 1946).

Законом України №1946 внесені зміни до ст. 141  розділу ІІІ «Податок на прибуток підприємств» Податкового кодексу України (далі – Кодекс), а саме доповнено підпунктом 141.10, яким передбачено засади спеціального режиму оподаткування резидентів Дія Сіті.

Розробка проекту наказу є забезпеченням практичного застосування положень п. 141.10 ст. 141 розділу ІІІ «Податок на прибуток підприємств» Кодексу до прийнятого Закону № 1946 шляхом  затвердження  форми заяви та порядку переходу юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту наказу можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу: Державна податкова служба України, Департамент податкового адміністрування, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, електронну – ushakov@tax.gov.ua, до Державної регуляторної служби України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Додаткові матеріали