Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до додатків до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств»

, опубліковано 27 квітня 2023 о 09:56

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до додатків до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств»

На вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) у розділі «Для громадськості» підрозділі «Взаємодія з громадськістю» > «Консультації з громадськістю» > «Регуляторна політика» > «Проєкти регуляторних актів» розміщено  проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до додатків до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу підготовлено з метою реалізації положень Закону України від 12 січня 2023 року № 2888-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо платіжних послуг».

Основною метою підготовки проєкту наказу є приведення додатків до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 жовтня 2015 року № 897, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2015 року за № 1415/27860 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 20 лютого 2023 року № 101) у відповідність до положень Податкового кодексу України.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати його розміщення на  вебпорталі ДПС на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, електронну – post@tax.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Додаткові матеріали