Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про внесення зміни до додатка до форми Податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів»

, опубліковано 09 травня 2023 о 17:00

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України«Про внесення зміни до додатка до форми Податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів»

На webпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) в підрозділі «Діяльність / Регуляторна політика / Проекти регуляторних актів /2023 рік» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення зміни до додатка до форми Податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів».

Розробником проекту регуляторного акту є Міністерство фінансів України.

Проект наказу розроблено з метою забезпечення виконання положень статті 50 глави 2 розділу ІІ Податкового кодексу України щодо виправлення технічної помилки в редакції примітки 13 до додатка до форми Податкової декларації. 

Зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу: Державна податкова служба України, Департамент оподаткування юридичних осіб, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, електронну – post@tax.gov.ua, до Державної регуляторної служби України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.