Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України» (доопрацьований)

, опубліковано 08 травня 2023 о 10:00

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України»

На офіційному вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) у розділі «Діяльність» / «Регуляторна політика» / «Проєкти регуляторних актів» розміщено проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України» (далі – Проєкт)  та аналіз регуляторного впливу. 

Проєкт розроблено з метою приведення Порядку обліку платників податків і зборів» (далі – Порядок обліку), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2011 року № 1588, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2011 року за № 1562/20300 у відповідність до:

Закону України від 15 лютого 2022 року № 2042-IX «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»;

Закону України від 21 квітня 2022 року № 2217-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України»;

Закону України від 12 січня 2023 року № 2888-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо платіжних послуг».

Також цілями правового регулювання є удосконалення окремих питань обліку платників податків у контролюючих органах.

Зауваження та пропозиції до Проєкту наказу приймаються упродовж одного місяця з дати його розміщення на офіційному вебпорталі ДПС на адреси: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, електронну – post@tax.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Додаткові матеріали