Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ ДФС України від 26.12.2016 №1035 "Про забезпечення прийняття СЗЗД РРО до ДФС"

19.01.2017

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

Київ

26.12.2016                                                                                                        № 1035


Про забезпечення прийняття СЗЗД РРО до ДФС

  З метою виконання положень Меморандуму про співробітництво між Державною фіскальною службою України та Національним банком України від 09.11.2016 щодо передачі від НБУ до ДФС інформаційної системи зберігання і збору даних реєстраторів розрахункових операцій (далі –  СЗЗД РРО) для її подальшого використання та розвитку,

НАКАЗУЮ:

 1. Визначити державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут технологій товарно-грошового обігу, фінансових і фондових ринків «Укрелекон» (далі – ДП «Укрелекон») установою, яка здійснює функції з адміністрування та технологічної підтримки СЗЗД РРО.

2. Затвердити План заходів щодо передачі СЗЗД РРО від НБУ до ДФС (додається).

3. ДП «Укрелекон» (Сорокін С.О.) вжити заходів щодо отримання технології Національної системи масових електронних платежів (далі – НСМЕП) та програмного забезпечення (у тому числі систем генерації, зберігання та керування ключовою інформацією, систем випуску, відновлення та розповсюдження модулів безпеки, а також робіт з перевірки реєстраторів розрахункових операцій на виконання вимог технології НСМЕП), а також майнових прав інтелектуальної власності на застосування таких технології та програмного забезпечення.

4. Департаменту аудиту (Рубан Н.І.) забезпечити оприлюднення цього наказу у 10-денний термін з дати видання шляхом розміщення на офіційному веб-порталі ДФС.

 5. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

 Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

  

Голова

Р.М. Насіров


До списку