Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наказ ДПС України від 26.05.2020 № 226 "Про затвердження Порядку організації заходів із запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в органах Державної податкової служби"

опубліковано 27 травня 2020 о 15:09

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ 

Н А К А З 

26.05.2020                                                          № 226

 

Про затвердження Порядку організації заходів із запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в органах Державної податкової служби

 

 

Відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон), постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» (зі змінами), Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227 (зі змінами), Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 29.09.2017 № 839, з метою формування єдиного підходу до розуміння і дотримання правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів і пов’язаних з ним обмежень в органах Державної податкової служби 

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити Порядок організації заходів із запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в органах Державної податкової служби (далі – Порядок), що додається.

2. Посадовим особам ДПС, головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДПС, Інформаційно-довідкового департаменту ДПС забезпечити безумовне виконання вимог Порядку.

3. Організаційно-розпорядчому департаменту (Марчук Олег) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебпорталі ДПС. 

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. 

 

Голова                                                                                        Олексій ЛЮБЧЕНКО