Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції впродовж січня-березня 2020 року

03.06.2020 -

Уповноваженими підрозділами (уповноваженими особами) з питань запобігання та виявлення корупції органів ДПС упродовж січня – березня поточного року організовано та проведено 2497 організаційно-роз’яснювальних заходів (лекційні заняття, семінари, розміщення публікацій у засобах масової інформації, мережі Інтернет, офіційному вебпорталі ДПС та його субсайтах, соціальних мережах).

Забезпечено проведення 6075 заходів з надання методичної та консультаційної допомоги окремим працівникам і структурним підрозділам органів ДПС, у тому числі в заповненні електронних декларації.

Розглянуто 182 звернення громадян та юридичних осіб. Проведено (взято участь у проведенні) 128 службових розслідувань (перевірок), за результатами яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 20 працівників.

Виявлено 28 фактів порушення вимог фінансового контролю посадовими особами органів ДПС, в тому числі особами, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави в органах ДПС, про які поінформовано Національне агентство з питань запобігання корупції.

Відповідно до отриманої інформації, за результатами розгляду матеріалів, зібраних уповноваженими підрозділами (уповноваженими особами) з питань запобігання та виявлення корупції органів ДПС, спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції та правоохоронними органами, складено 29 адміністративних протоколів про вчинення правопорушень пов’язаних з корупцією та  розпочато 6 кримінальних проваджень.

Додатково Управління з питань запобігання та виявлення корупції ДПС інформує, що у разі, коли вам стали відомі факти можливих корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією, повідомити про це можна такими способами:

з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 04053, м. Київ, Львівська пл., 8, на офіційні на офіційну електронні адреси ДПС та Управління з питань запобігання та виявлення корупції (upzvk@tax.gov.ua);

за багатоканальним номером телефону 0 800 501 007 (фізичним особам обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «5», працівникам органів ДПС – напрямок «7»);

у письмовому вигляді через працівників Управління з питань запобігання та виявлення корупції ДПС та безпосередньо телефоном працівнику підрозділу.