Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції впродовж січня-травня 2020 року

05.06.2020 -

Упродовж січня – травня 2020 року уповноваженими підрозділами (уповноваженими особами) з питань запобігання та виявлення корупції органів ДПС організовано та проведено 5459 організаційно-роз’яснювальних заходів (лекційні заняття, семінари, розміщення публікацій у засобах масової інформації, мережі Інтернет, офіційному вебпорталі ДПС та його субсайтах, соціальних мережах).

Забезпечено проведення 9842 заходів з надання методичної та консультаційної допомоги окремим працівникам і структурним підрозділам органів ДПС, у тому числі в заповненні електронних декларації.

Забезпечено розгляд 259 звернень громадян та юридичних осіб. Проведено (взято участь у проведенні) 257 службових розслідувань (перевірок). За результатами розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 50 працівників та 48 матеріалів направлено до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції та правоохоронних органів для розгляду та прийняття рішення у межах компетенції.

Виявлено 165 фактів недодержання або порушень вимог, встановлених Законом України «Про запобігання корупції».

До Національного агентства з питань запобігання корупції направлено 53 повідомлення про встановлені факти неподання або несвоєчасного подання електронних декларацій.

Відповідно до отриманої інформації, за результатами розгляду матеріалів, зібраних уповноваженими підрозділами (уповноваженими особами) з питань запобігання та виявлення корупції органів ДПС, спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції та правоохоронними органами, складено 36 адміністративних протоколів про вчинення правопорушень пов’язаних з корупцією та  розпочато 13 кримінальних проваджень.