Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Сторінка ветерана

Шановні відвідувачі!

Якщо Ви вважаєте за необхідне висловити свою думку стосовно діяльності Всеукраїнської громадської організаціїАсоціація ветеранів державної податкової служби України”, маєте власні пропозиції та є небайдужими до ветеранського руху – Ваша думка буде обов’язково почута та представлена на цієї сторінці!

Е.П.Єрмолаєва. Вважаю, що наша організація об’єднає всіх небайдужих та соціально активних. Ми попрацювали над її створенням, передбачили напрямки роботи, поклали немало зусиль на організацію установчих зборів, і, нарешті, організаційні питання майже всі подолані. Можна сказати, що наше майбутнє залежить від нашої активності та підтримки членами Асоціації її статутних цілей.

М.Г.Волощук. Ідея створення такої громадської організації є дуже своєчасною. Ветерани податкової службице досвідчені фахівці. Їх знання, вміння працювати, життєвий досвід потрібні суспільству та можуть бути реалізовані.

В.І.Федько. Створення громадської організації, яка об’єднує ветеранів, посилює наші позиції захисту соціальних інтересів пенсіонерівдержавних службовців та надає нові можливості при вирішенні питань, які виникають при спілкування наших ветеранів з державними органами.