Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Інструкція

-

КРОК ПЕРШИЙ: Необхідно мати комп’ютер з операційною системою Windows: версії від  Windows  XP SP 3 до Windows 8 та доступ до мережі Інтернет.

КРОК ДРУГИЙ: Зайти на інформаційний ресурс www.acskidd.gov.ua Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (далі – АЦСК ІДД Міндоходів) та ознайомитись з розділом «Реєстрація користувачів». Підготувати за поданим зразком пакет документів та взяти необхідну кількість електронних носіїв (флеш-накопичувачів або диски CD-R), з якими особисто з’явитися до АЦСК ІДД Міндоходів з метою отримання послуг електронного цифрового підпису. Надають їх безкоштовно. 

КРОК ТРЕТІЙ: Щоб розпочати подачу податкової звітності в електронній формі, слід укласти з територіальним органом ДФС договір «Про визнання електронних документів». Це можна зробити в електронній формі. Достатньо лише завантажити інсталяційний пакет «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"», яке знаходиться на офіційному веб-порталі http://sfs.gov.ua у розділі «Електронна звітність» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/)

Перш ніж розпочати роботи по встановленню та користуванню програмним забезпеченням, слід уважно ознайомитись з Інструкцією по встановленню програмного забезпечення та Порядком роботи з ним.

У разі виникнення питань стосовно інсталяції та користування програмним забезпеченням, платник може звернутись за допомогою до відповідальних осіб, які надають консультації з зазначених питань в розрізі територіальних органів (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/dopomoga-koristuvacham/):  

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ:  Після встановлення та «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"» слід сформувати Договір «Про визнання електронних документів» в електронному вигляді та підписати, використовуючи власний ключ та посилений сертифікат, сформований АЦСК ІДД Міндоходів. Після того, як угода з територіальним органом ДФС буде підписана, можна відправляти свою звітність в електронному вигляді.

КРОК П’ЯТИЙ:  Для формування та подання платниками податкової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку Міністерством доходів і зборів розроблено та надано у використання «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/) та програмне забезпечення «Системи формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності» (ОПЗ). Останній програмний засіб надає змогу формувати, але  не підписувати сформовану звітність електронним цифровим підписом. (розміщено на офіційному веб-порталі http://sfs.gov.ua у розділі «Електронна звітність» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/programne-zabezpechennya-/): 

 

Перед встановленням уважно ознайомитись з Інструкцією по встановленню програмного забезпечення та Порядком роботи з ним.

При виникнення питань стосовно інсталяції та користування програмним забезпеченням, платник може звернутись за допомогою до відповідальних осіб, які надають консультації, у разі потреби, практичну допомогу з зазначених питань, та відповідають за приймання звітності в електронному вигляді в розрізі територіальних органів  (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/dopomoga-koristuvacham/):

Для підписання сформованої звітності електронним цифровим підписом слід використовувати програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/), використовуючи власний ключ та посилений сертифікат, сформований АЦСК ІДД Міндоходів. Сформовану та зашифровану звітність в електронному вигляді слід надсилати на єдину адресу інформаційного порталу Державної фіскальної служби України zvit@sta.gov.ua.

Державно фіскальна служба забезпечує приймання електронних звітів, створених у затвердженому форматі та підписаних за допомогою надійних засобів електронного цифрового підпису, без огляду на те, за допомогою якого саме програмного продукту було створено такий звіт. Платники податків самостійно визначаються із вибором програмного забезпечення по формуванню та подачі звітності в електронному вигляді. Можливо використання власних програмних продуктів або провідних розробників бухгалтерських програм.

 

ЯКІ ВИДИ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ МОЖНА ПОДАВАТИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

 Загальнодержавні податки

Податок на прибуток підприємств

- Податок на доходи фізичних осіб

- Податок на додану вартість

- Акцизний податок

- Екологічний податок

- Рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України

- Рентна плата за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні

- Плата за користування надрами

- Плата за землю (з юридичних осіб)

- Плата за землю (фізичні особи)

- Фіксований сільськогосподарський податок

Загальнодержавні збори

- Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

- Збір за користування радіочастотним ресурсом України

- Збір за спеціальне використання води

- Збір за спеціальне використання лісових ресурсів

- Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

- Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками

- Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності

 Місцеві податки

- Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

- Єдиний податок

- Єдиний податок для суб'єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб

 Місцеві збори

- Збір за місця для паркування транспортних засобів

- Туристичний збір