У січні – травні підприємці регіону сплатили до місцевих бюджетів 862 мільйони 200 тисяч гривень єдиного податку. Як повідомила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, порівняно з минулим роком надходження зросли майже на 45 мільйонів гривень.
Найбільші суми перерахували до бюджетів фізичні особи – підприємці – 704 мільйони 600 тисяч гривень, від суб'єктів господарювання – юридичних осіб надійшло понад 100 мільйонів гривень, від агровиробників – 57 мільйонів гривень.
У травні платники спрощеної системи оподаткування спрямували до скарбниць громад 177 мільйонів гривень.
Звертаємо увагу: 22 червня спливає термін подання платником єдиного податку заяви про відмову від спрощеної системи.