Станом на 01.08.2021 кількість платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Дніпропетровщини становить 369 738 платників.
Протягом липня 2021 року фактичні находження єдиного внеску склали понад 1,7 млрд гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року це на 311,0 млн грн, або на 22,2 відс., більше.
У січні – липні 2021 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області забезпечено надходжень єдиного внеску до спеціального фонду у сумі понад 11,3 млрд гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились майже на 2,0 млрд грн, або на 21 відсоток.
Про це повідомила в. о. заступника начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Мазур Ольга.