У січні – липні з роздрібного продажу підакцизної продукції до місцевих бюджетів регіону надійшло 85 мільйонів 100 тисяч гривень акцизного податку.
Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у липні торговельні компанії і підприємці сплатили майже 13 мільйонів гривень.
Нагадаємо, для реалізації товарів, що належать до підакцизної групи, необхідно отримати ліцензію з обов'язковим обладнанням місця торгівлі реєстратором розрахункових операцій або програмним РРО та роздрукуванням відповідних розрахункових документів (формуванням електронних розрахункових документів) встановленої форми.
Детально про програмні РРО від податкової служби – за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.