У січні – жовтні 2023 року платники Вінницької області сплатили до бюджету 817,4 млн грн військового збору. Про це повідомила в. о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.
Вона, зокрема, наголосила, що порівняно з десятьма місяцями 2022 року надходження цього платежу зросли на майже 82,2 млн грн, або на 11,2 %.
Нагадаємо, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні. Військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5 % доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.
Відповідальними за сплату збору до бюджету при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків є роботодавці.