Упродовж першого півріччя 2024 року платниками податків Харківщини сплачено 20 279,7 млн грн до державного бюджету, що на 2 390,9 млн грн, або на 13,4 % більше ніж за відповідний період минулого року.
Показник доходів бюджету ДПС виконано на 100 %. Про це повідомила заступниця начальника Головного управління ДПС у Харківській області Світлана Подсоха.
Зокрема, до державного бюджету за січень – червень 2024 року надійшло:
- рентної плати та плати за використання інших природних ресурсів – 6 817,5 млн грн;
- ПДВ – 5 363 млн грн;
- податку на доходи фізичних осіб – 5 151,5 млн грн;
- податку на прибуток – 1 652,0 млн грн;
- військового збору – 871,8 млн гривень.
«Харківщина незламна! Попри активні бойові дії та постійні обстріли суб’єкти господарювання продовжують працювати та сплачувати податки. Дякуємо за фінансову підтримку Держави!» – підкреслила заступниця начальника Головного управління ДПС у Харківській області Світлана Подсоха.