В. о. начальника Головного управління ДПС у Львівській області Микола Никитюк повідомив, що у першому півріччі 2024 року до загального фонду державного бюджету від платників Львівщини надійшло 1124,9 млн гривень військового збору. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 9 відс., або на 91 млн гривень.
Зокрема, у червні цього року військового збору платники Львівщини спрямували до державного бюджету майже 217 млн гривень, що на 16 відс., або на понад 29 млн гривень більше порівняно з червнем 2023 року.
Микола Никитюк зауважив, що позитивна динаміка надходжень до бюджету свідчить про те, що бізнес на території Львівської області ефективно працює, незважаючи на складні умови воєнного стану в державі.
«Хочу подякувати cумлінним платникам податків за виконання конституційного обов’язку, активну громадянську позицію та вагомий внесок у наближення нашої Перемоги», – наголосив очільник податкової Львівщини.