Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування

Верланов: відбулася демілітаризація Податкової служби, вона вже не має правоохоронної функції

26.09.2019

Голова Державної податкової служби Сергій Верланов заявляє, що відбулася демілітаризація Державної податкової служби, правоохоронна функція вже не є функцією відомства. Про це він сказав в ефірі Українського радіо.

"Правоохоронну функцію, тобто податкову міліцію, залишили у складі Державної фіскальної служби, тобто тієї організації, з якої вийшла Державна податкова служба, і вийде Державна митна служба до моменту прийняття закону про Бюро фінансових розслідувань. Але, що важливо, демілітаризація пройшла, правоохоронна функція вже не є функцією Державної податкової служби – вперше, наскільки я пам'ятаю, з 1998 року", – сказав він.

Сергій Верланов висловив сподівання, що закон про Бюро фінансових розслідувань найближчим часом винесуть на розгляд у сесійній залі Верховної Ради.

"Закон вже є внесений до Верховної Ради, він готується до першого читання. Зараз опрацьовується в комітеті, депутати працюють над ним, вже було декілька засідань робочих груп. Я думаю, що найближчим часом його буде розглянуто на комітеті й буде прийняте рішення стосовно його винесення в зал", – розповів він.

25 вересня уряд схвалив рішення щодо розділення сервісної та правоохоронної функцій Державної податкової служби. Постанова передбачає виключення у Державної податкової служби функцій з реалізації державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, законодавства з питань сплати ЄСВ та з інших питань. Ці функції у сфері правоохоронної діяльності продовжуватиме здійснювати Державна фіскальна служба.

 

http://www.nrcu.gov.ua/news.html?newsID=90636&fbclid=IwAR3G6UbTUWShNM2IZUpD07Xyiql-7URtRRQ4xb_Rix1bIJRpoDtujNvf6v4