Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наказ ІДД ДПС від 03.02.2021 № 32 "Про уповноваження на підписання листів-відповідей за результатами розгляду запитів на отримання публічної інформації в ІДД ДПС"

опубліковано 10 лютого 2021 о 13:23

НАКАЗ

Інформаційно-довідкового департаменту ДПС

 

03.02.2021                                   № 32 

 

Про уповноваження на підписання листів-відповідей за результатами розгляду запитів на отримання публічної інформації в ІДД ДПС

 

Відповідно до вимог абзацу другого пункту 20.4 статті 20 Податкового кодексу України, Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), абзацу другого підпункту 30 пункту 11 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227 (зі змінами), пунктів 5, 6 та 10 розділу ІІІ Порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної податкової служби України при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної податкової служби, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2020 № 405, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 29.07.2020 за № 717/35000, та на виконання пункту 2 наказу ДПС від 11.08.2020 № 412 «Про уповноваження на підписання листів-відповідей за результатами розгляду запитів на отримання публічної інформації» (зі змінами) 

НАКАЗУЮ: 

1. Залишити за собою право підпису:

1.1. листів-відповідей за результатами розгляду запитів на отримання публічної інформації;

1.2. супровідних листів до запитів на отримання публічної інформації, адресованих ДПС та територіальним органам ДПС, які є розпорядниками інформації, у строки, передбачені частинами першою та другою статті 20 Закону, з одночасним повідомленням про це запитувача. 

2. Уповноважити особу, яка виконує обов’язки директорана період тимчасової відсутності, на право підписання документів, зазначених в підпунктах 1.1 та 1.2 (з одночасним повідомленням про це запитувача) пункту 1 цього наказу. 

3. Уповноважити Шраменко Олесю – заступника директора – начальника управління Контакт-центр на період відсутності на робочому місці з поважних причин (участь у нарадах, семінарах тощо) директора або особи, яка виконує його обов’язкина період тимчасової відсутності, на правопідписання документів, зазначених в підпунктах 1.1 та 1.2 (з одночасним повідомленням про це запитувача) пункту 1 цього наказу. 

4. Начальнику організаційно-розпорядчого управління Пасічник Наталії забезпечити в установленому порядку оприлюднення цього наказу на офіційному вебпорталі ДПС. 

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. 

 

Директор                                                                              Іван РОМАНОВ