Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Участь представників ДФС у семінарі-змаганнях кінологічних команд

, опубліковано 21 вересня 2018 о 10:26

Представник Департаменту у складі делегації Державної фіскальної служби Українияк суддя взяв участь у міжнародному семінарі - змаганнях кінологічних команд,який проходив з  10 по 14 вересня 2018 року, село Хорса, повіт Вирумаа, Естонська Республіка.

Мета міжнародного семінару-змагання - обмін досвідом між кінологами митних адміністрацій різних країн з методології підготовки та використання службових собак з пошуку і виявлення наркотичних засобів та психотропних речовин. 

У заході взяли участь 29 кінологічних команд Республіки Естонія,України, Латвійської Республіки, Фінляндської Республіки. 

Семінар-змагання розпочали кінологічні команди Естонської Республіки(Податково-митного департаменту, Поліцейсько-прикордонної служби, Тюремної служби), які  демонстрували  свою вправність з виконання завдань,покладених на їх відомства, та роботу кінологічних команд з навичок слухняності по міжнародній системі випробовувань (ІРО 2).

Кінологічні команди ДФС України взяли участь у показових змаганнях кінологічних команд, у ході якихпоказали гарні результати.

З метою ознайомлення з діяльністю ДФС  представником Департаменту СПКЗ ДФС для фахівців-кінологів митного відділу Податково-митного департаменту Естонської Республіки було представлено презентацію про  здійснення кінологічного забезпечення в ДФС.

Міжнародний формат заходу надав  можливість поділитися досвідом, зміцнити співпрацю з кінологічними службами вищевказаних країн у сфері використання та дресирування службових собак з пошуку наркотичних засобів та психотропних речовин.