Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Наказ ДПС України від 29.01.2020 №47 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації та проведення контролюючими органами зустрічних звірок, обміну податковою інформацією при здійсненні податкового контролю"

10.04.2020

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ


29.01.2020                                                                                   № 47

 

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації та проведення контролюючими органами зустрічних звірок, обміну податковою інформацією при здійсненні податкового контролю

 

Відповідно до підпункту 5.5 пункту 5 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227, та з метою впровадження єдиного порядку організації роботи з обміну та опрацювання податкової інформації при здійсненні податкового контролю, направлення запитів на проведення зустрічних звірок, а також оформлення, передачі та накопичення матеріалів зустрічних звірок органами ДПС (далі – контролюючі органи), згідно з пунктом 73.5 статті 73 Податкового кодексу України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо організації та проведення контролюючими органами зустрічних звірок, обміну податковою інформацією при здійсненні податкового контролю, що додаються.

2. Керівникам головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДПС забезпечити доведення цього наказу до підпорядкованих структурних підрозділів та його врахування при організації і проведенні зустрічних звірок та обміну податковою інформацією відповідно до вимог законодавства. 

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова

                                Сергій ВЕРЛАНОВ

 

До списку