Про безбар’єрність і важливість дотримання її принципів та складових говорили сьогодні учасники тренінгу «Безбар’єрна комунікація», організованого у межах Національного тижня безбар’єрності. До заходу долучилися представники органів ДПС, зокрема, працівники ЦОП та підрозділів комунікацій.
Спікер тренінгу – регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у м. Києві, завідувачка відділенням психологічної реабілітації Київського міського центру реабілітації «Аскольд» Світлана Шпак.
Вона ознайомила учасників з:
- видами та принципами безбар’єрності,
- правилами використання термінології,
- етикою взаємодії у періоди стресу,
- методами реагування на різні виклики,
- особливостями спілкування із людьми з досвідом війни,
- допомогою дітям у тривожних ситуаціях.
Отримані знання та навички податківці зможуть використати не лише у спілкуванні з платниками податків, але й в особистому житті. Адже тренінг містив чимало корисної інформації та практичних вправ для підтримки ментального здоров’я та психологічного стану, що дуже важливо у воєнний час.
Як відзначила заступник Голови Державної податкової служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Наталія Калєніченко, однією з ознак розвинутого суспільства є його здатність подбати про всіх і кожного.
«У суспільстві, яке прагне бути справедливим, сучасним і відкритим – це не просто вимога часу, а показник людяності і поваги. Це – не лише про пандуси і ліфти. Це – про ставлення до інклюзивності, доступності послуг, інформації, можливостей незалежно від фізичних, вікових, мовних чи соціальних особливостей людини», – зазначила Наталія Калєніченко.
ДПС – активний учасник реалізації таких соціально значимих проєктів та є транспарентною, сучасною та технологічною службою, яка надає якісні та зручні послуги платникам.
#тиждень_безбарєрності