Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Завершився термін подання звітів про рахунки, кінцевими бенефіціарними власниками яких є резиденти США

, опубліковано 01 вересня 2021 о 20:10

1 вересня завершився термін подання  фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил застосування Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA)». 

Відповідно до Порядку заповнення і подання фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.08.2020 № 496 (зі змінами), інформацію, отриману від фінансових агентів, ДПС має передати компетентному органу США до 30 вересня 2021 року.

 

Довідково.

Закон «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (англ. Foreign Account Tax Compliance Act), більш відомий за абревіатурою FATCA, був прийнятий США в 2010 році і спрямований проти ухилення американськими громадянами та резидентами США від сплати податків.

Закон FATCA зобов'язує іноземні фінансові організації звітувати перед Службою внутрішніх доходів США про рух коштів на рахунках американських платників податків. В іншому випадку фінансову організацію може очікувати штраф зі сторони контролюючого органу або навіть санкції у вигляді 30-відсотків відрахування з коштів з їх коррахунків у банках США, або навіть закриття таких рахунків.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу InfoTAX