Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2016 року № 683 «Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів»

опубліковано 18 жовтня 2017 о 17:18

1. Вид та назва регуляторного акта

Постанова Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2016 року № 683 «Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж  марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів» (далі – постанова).  

2. Виконавець заходів із відстеження

Державна фіскальна служба України.

3. Цілі прийняття акта

Метою прийняття постанови є спрощення подання звітності щодо обігу марок акцизного податку, зокрема запровадження подання документації щодо обігу марок акцизного податку в електронній формі, зменшення зловживань у сфері обігу підакцизної продукції, забезпечення у повному обсязі надходжень акцизного податку до державного бюджету.

4. Строк виконання заходів із відстеження

Жовтень 2017 року.

5. Тип відстеження

Періодичне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Під час періодичного відстеження результативності регуляторного акта використано статистичний метод відстеження.

7. Дані, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу результативності статистичних показників стосовно поданих заявок на реалізацію марок акцизного податку. За період дії постанови опрацьовано 528 заявок на отримання марок акцизного податку та реалізовано виробникам алкогольних напоїв і тютюнових виробів  4,1 млрд. марок акцизного податку.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта          

Основним показником результативності акта є зменшення надходжень на внутрішній ринок фальсифікованої, неякісної, необлікованої продукції та з підробними марками акцизного податку, що сприяє збільшенню надходжень акцизного податку до державного бюджету.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Прийняття постанови направлено на скорочення паперового документообігу для підприємств-виробників, імпортерів підакцизної продукції та органів ДФС та унеможливлення безпосереднього контакту між посадовими особами суб’єктів господарювання та органів ДФС.

 
 

В.о. Голови Державної

фіскальної служби України                                                                    М.В. Продан