Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наказ ДПС України від 08.10.2020 №555 "Про затвердження Порядку організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах Державної податкової служби України" (із змінами)

опубліковано 27 січня 2021 о 18:16

 ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.10.2020                                                                                     № 555


Зі змінами, внесеними наказом ДПС від  25.01.2021  № 133

 

Про затвердження Порядку організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах  Державної податкової служби України

 

З метою забезпечення належної організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах ДПС та  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (зі змінами), Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227 (зі змінами) 

Наказую: 

1. Затвердити Порядок організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах Державної податкової служби України (далі – Порядок), що додається. 

2. Керівникам структурних підрозділів ДПС, головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків, Інформаційно-довідкового департаменту ДПС забезпечити виконання вимог Порядку. 

3. Покласти персональну відповідальність на керівників структурних підрозділів ДПС, головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків та Інформаційно-довідкового департаменту ДПС за організацію та стан роботи з питань запобігання корупції у підпорядкованих структурних підрозділах та органах ДПС. 

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                  Олексій ЛЮБЧЕНКО