Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Постанова КМ України від 19.06.2019 №537 "Про утворення територіальних органів Державної податкової служби" (із змінами і доповненнями)

опубліковано 13 липня 2020 о 15:06

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 червня 2019 р. N 537

Київ

Про утворення територіальних органів Державної податкової служби

 

Із змінами і доповненнями, внесеними

постановою Кабінету Міністрів України

від 25 вересня 2019 року N 846

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 1.

2. Реорганізувати деякі територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 2.

3. Установити, що територіальні органи Державної фіскальної служби, які реорганізуються, продовжують здійснювати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам Державної податкової служби та центрального органу виконавчої влади, на який покладається обов'язок забезпечення запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, об'єктом яких є фінансові інтереси держави та/або місцевого самоврядування, що віднесені до його підслідності відповідно до Кримінального процесуального кодексу України.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою

 Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 р. N 846)

4. Визначити територіальні органи Державної податкової служби правонаступниками майна, прав та обов'язків територіальних органів Державної фіскальної служби, що реорганізуються згідно з пунктом 2 цієї постанови, у відповідних сферах діяльності.

(постанову доповнено пунктом 4 згідно з постановою

 Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 р. N 846)

 

Прем'єр-міністр України                                                                                                                   В. ГРОЙСМАН

 

Додаткові матеріали