Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Прийом громадян

Графік особистого прийому.

- Нормативно-правова база:

Витяг з Конституції України (стаття 40); Закон України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян».

- Порядок розгляду звернень громадян ДПС

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва ДПС та посадових осіб структурних підрозділів ДПС здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08 год. 30 хв. до 12 год. 30 хв. та з 13 год. 00 хв. до 16 год. 30 хв. за телефоном (044) 247-35-14.

Запис на черговий прийом до керівництва ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів ДПС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.


ДПС тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на території України введено воєнний стан відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), а також з урахуванням оголошеного карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), ДПС тимчасово припинено проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що ДПС приймає звернення громадян засобами електронної пошти

! у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. 

Відомості про розміщення Громадської приймальні:

Прийом громадян в ДПС здійснюється за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8 (перший поверх, кімната «Приймальня громадян»).

- Стан розгляду звернень громадян.