Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Прийом громадян

Графік особистого прийому.

- Нормативно-правова база:

Витяг з Конституції України (стаття 40); Закон України від 02.10.1996 «Про звернення громадян».

- Порядок розгляду звернень громадян ДПС

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва ДПС та посадових осіб структурних підрозділів ДПС здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. та з 13 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю – до 15 год. 45 хв.) за телефоном (044) 247-35-14.

Запис на черговий прийом до керівництва ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів ДПС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.


ДПС тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, ДПС тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що ДПС приймає звернення громадян засобами електронної пошти

! у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. 

Відомості про розміщення Громадської приймальні:

Прийом громадян в ДПС здійснюється за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8 (перший поверх, кімната «Приймальня громадян»).

- Стан розгляду звернень громадян.