Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Хмельниччині викрито «продовольчі» махінації на суму понад 6 мільйонів гривень

, опубліковано 13 жовтня 2020 о 16:58

Податківцями в ході моніторингу реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування було виявлено підприємство, яке формувало в системі електронного адміністрування ПДВ значну суму ліміту необхідну для реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування (ПН/РК) за рахунок маніпулювання показниками податкової звітності.

Під час щоденного моніторингу ПН/РК, які направлено на реєстрацію в ЄРПН, фахівцями Головного управління ДПС у Хмельницькій області встановлено реєстрацію розрахунків коригування до податкових накладних, виписаних у 2019-2020 роках на повернення товару в номенклатурі - продукти харчування (соки, сухарики, напої безалкогольні, печиво вагове, цукерки вагові, дитяче харчування та ін.), які мають обмежений термін придатності та особливі умови зберігання. Як наслідок платником здійснено штучне збільшення суми ліміту з ПДВ на понад 6 млн гривень.

З метою уникнення розповсюдження схемного податкового кредиту комісією ГУ ДПС у Хмельницькій області прийнято рішення про включення зазначеного суб’єкта господарювання до переліку ризикових платників податків, чим упереджено формування «штучного» податкового кредиту на суму понад 6 млн гривень.