Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Олексій Любченко: ДПС відкрита до співпраці з громадськими об’єднаннями та бізнес-асоціаціями

, опубліковано 18 грудня 2020 о 17:48

Співпраця з громадськими об’єднаннями та бізнес-асоціаціями – важливий аспект роботи Державної податкової служби. Про це заявив Голова ДПС Олексій Любченко під час розширеного засідання правління Українського союзу промисловців та підприємців України.

Участь у заході взяли заступник Міністра фінансів України Олександр Кава, президент УСПП Анатолій Кінах, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, члени правління та керівники компаній – членів УСПП.

«ДПС працює для платників податків, ми – партнери. І головне для нас, створити такі умови, щоб сумлінний бізнес мав можливість отримувати максимальну кількість послуг та легкість у сплаті податків та поданні звітності. Розуміти потреби бізнесу без безпосереднього спілкування з ним не можливо. Саме тому відкриті до діалогу та співпраці з асоціаціями і організаціями, які представляють інтереси українського підприємництва», – наголосив Олексій Любченко.

За його словами, ДПС з травня проводить низку заходів, спрямованих на припинення застосування тіньових схем та створення рівних умов для роботи легальних виробників. Значна увага приділяється аналітичній роботі та аналізу діяльності саме діяльності ризикових підприємств, які створюють нечесну конкуренцію на ринку.

Про ефективність проведеної роботи свідчать показники надходжень податку на додану вартість. Так, за 11 місяців поточного року ПДВ зріс на  41,8 % по відношенню до минулого року при падінні обсягів продажу майже на 5 %.

«Сьогодні ми забезпечуємо повне відшкодування ПДВ платникам. У січні-листопаді 2020 року при заявці понад 122 млрд грн було відшкодовано 128,7 млрд грн, тобто на 6 млрд грн більше від заявленого. Це означає, що відшкодовуються залишки, накопичені на 1 січня цього року. У грудні цього року ми передамо всі реєстри на відшкодування у повному обсязі і ця сума буде значна – понад 14 млрд грн», – підкреслив Олексій Любченко.

Олексій Любченко також відзначив важливість співпраці з УСПП, який є важливим партнером для податківців.

«Ми дякуємо представникам УСПП за продуктивну роботу, за дієву підтримку вітчизняного бізнесу. Я переконаний, що наша конструктивна співпраця буде такою ж і надалі», – зазначив Голова ДПС.

У свою чергу президент УСПП Анатолій Кінах наголосив на відкритості податкової служби, її готовності чути підприємців. Зокрема, було відзначено посилену системну роботу та аналітичний підхід у діяльності податківців. Він також запевнив, що і надалі УСПП залишиться партнером ДПС і ця співпраця буде поглиблюватися, особливо щодо боротьби з тіньовою економікою.


Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»