Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Донеччині викрито схему фіктивного виконання метрологічних робіт державному підприємству на 3 мільйона гривень

, опубліковано 26 квітня 2021 о 10:29

Податківцями встановлено факти нанесення збитків державному підприємству протягом 2017-2020 років на суму 3 млн гривень.

У ході аналітичного дослідження співробітниками Головного управління ДПС у Донецькій області було встановлено факти створення штучних умов для укладення договорів на виконання метрологічних робіт (послуг) від імені приватного підприємства. Але послуги фактично надавалися співробітниками державного підприємства з видачею сертифікатів державного зразка, що засвідчували достовірність приладів, які повірялись.

Прибутки отримувала приватна компанія, яка, крім того, що не сплачувала податки до бюджету, ще й отримані кошти спрямовувала на адресу підприємств з ознаками фіктивності з метою обготівкування та легалізації державних коштів. Сума легалізованих коштів склала майже 3 млн гривень.

Матеріали долучено до кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 Кримінального процесуального кодексу України. Проводиться досудове розслідування слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Донецькій області.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»