Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У ДПС обговорили плани подальшої співпраці з Податковою агенцією Швеції у рамках проєкту METS

, опубліковано 07 травня 2021 о 16:53

У рамках проєкту «Шведсько-українського партнерства для сучасної та ефективної податкової служби – МЕТS» відбулася робоча зустріч директора Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу ДПС Лариси Ящук та працівників підрозділу з експертами Податкової агенції Швеції – довгостроковим експертом проєкту Арне Якобссоном, експертами з розвитку, лідерства та менеджменту Анікою Вінглер, Улою Бріт Йохансон, Хеленою до Фар.

Учасники зустрічі обговорили плани співпраці на 2021 рік, які, зокрема, включатимуть спільні заходи з розвитку лідерства, заохочення лідерів та агентів змін, формування системи цінностей, що націлена на досягнення місії ДПС та її стратегічних цілей.

Зокрема, наголошувалося на важливості проведення семінарів з питань лідерства, підготовці майбутніх тренерів зі складу Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу.

У ДПС подякували експертам проєкту МЕТS, рекомендації та методики яких допомагають професійному розвитку працівників служби.

У свою чергу експерти Податкової агенції Швеції заявили про готовність до подальшого співробітництва.

Свідченням цього є звернення Генерального директора Податкової агенції Швеції Катрін Вестлінг Палм до Голови ДПС Олексія Любченка, в якому, зокрема, зазначалося про налагоджену співпрацю за проєктом з розвитку потенціалу METS.

«Я розумію, що Україна має широкомасштабну Стратегію реформування системи управління державними фінансами, і я надзвичайно задоволена, що Ви вибрали спільну роботу з Податковою агенцією Швеції у рамках реалізації цієї реформи. З нетерпінням чекаю майбутніх можливостей співпраці для взаємної вигоди наших країн», – йдеться у зверненні. 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»