Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Суб’єкту господарювання донараховано 3,6 млн грн штрафних санкцій за порушення під час реалізації та зберігання підакцизних товарів

, опубліковано 03 червня 2021 о 09:34

У м. Дніпро працівниками Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків встановлено низку порушень при проведенні фактичної перевірки суб’єкта господарювання з питань дотримання законодавства під час провадження діяльності з реалізації та зберігання пального.

За результатами проведеної перевірки встановлено факти здійснення оптової торгівлі пальним (у 4-х місцях продажу) без наявності відповідних ліцензій за наявності місць оптової торгівлі, зберігання пального іншим суб’єктам господарювання без відповідної ліцензії. Такі дії порушують  норми вимог Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

Крім того, в ході перевірки було встановлено використання 29 резервуарів для зберігання пального, необладнаних витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками пального, чим порушено вимоги пп. 230.1.2 п. 230.1 ст. 230 Податкового кодексу України.

За результатами фактичної перевірки, до суб’єкта господарювання застосовані штрафні санкції на загальну суму 3,6 млн гривень.

Для упередження подібних порушень наголошуємо на дотриманні суб’єктами господарювання податкового законодавства щодо виробництва та обігу підакцизних товарів.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»