Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Викрито схему незаконного заволодіння житлом громадян

, опубліковано 10 серпня 2021 о 11:43

Податківці спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Запорізькій області встановили факти незаконного заволодіння житлом громадян під виглядом кредитування без реєстрації підприємницької діяльності та без отримання спеціальної ліцензії.

Як зʼясували фахівці підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, незаконне кредитування фізичних осіб група осіб здійснювала під заставу майна. При цьому для позичальників штучно створювалися умови щодо невиконання угод та здійснювалася перереєстрація права власності  на об’єкти  нерухомого майна з подальшим їх продажем.

Внаслідок таких дій фізичними особами не задекларовано та не сплачено податків на загальну суму понад 3 млн грн. Сума проведених фінансових операцій з легалізації майна  складає понад 4 млн  гривень.

Наразі зазначені факти відпрацьовуються Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області у межах кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 Кримінального кодексу України.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу InfoTAX