Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Судом підтверджено правомірність винесеного податкового повідомлення-рішення на суму 54,4 млн гривень

, опубліковано 20 серпня 2021 о 09:30

Судом підтверджено правомірність винесеного ГУ ДПС у Київській області податкового повідомлення-рішення на загальну суму 54,4 млн гривень.

Так, колегією суддів Шостого апеляційного адміністративного суду підтримано позицію ГУ ДПС у Київській області та зроблено висновок про те, що тимчасова або неповна декларація не може вважатись завершальним документом, її подання не є фактом завершення декларування, а передбачає лише спрощений випуск товарів у вільний обіг, а таке спрощення покладає на декларанта обов`язок протягом 30 днів з дня випуску товарів у вільний обіг подання митної декларації, заповненої у звичайному порядку, тим самим забезпечується завершеність процедури декларування. Прийняття митним органом такої декларації є завершальним фактом правовідносин митного оформлення.

Судом апеляційної інстанції резюмовано, що при здійсненні операцій із ввезення товарів на митну територію України формування податкового кредиту з ПДВ на підставі тимчасових митних декларацій не відбувається, а здійснюється за умови належним чином оформленої митної декларації у звичайному порядку відповідно до вимог чинного законодавства.

Таким чином, постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 20.07.2021 у справі № 640/4641/20 апеляційну скаргу ТОВ «НАФТА ФОРС» залишено без задоволення, рішення суду першої інстанції про відмову у задоволенні позовних вимог про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення залишено без змін.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу InfoTAX